V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva

V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva
V Jasnej sa otvára exkluzívny Hotel Pošta****, očarí vôňou jabĺk a santalového dreva
Stiahnuť PDF

Návšteva Hotela Pošta**** v srdci horského strediska Jasná zanechá v hosťoch senzorický zážitok. „Pohľadová výnimočnosť v exteriérovej časti v siluete hotela opisuje štíty okolitých kopcov. V interiéri hotelovej reštaurácie ANGUS sa vyníma obklad unikátneho krbu, ktorý je pokrytý zrecyklovanou meďou z pôvodnej strešnej krytiny. Hotel má sofistikovanú stopu nielen v prepracovanom detaile samotného loga, ale zanechá pocit aj na čuchovom vneme návštevníkov. Docieli sme to samotnou vôňou hotela, v ktorej sa prepojilo jablko so santalovým drevom. Klienti si môžu oživiť spomienky na pobyt v hoteli a odniesť si so sebou domov typickú vôňu našej ´Pošty´ vo forme štýlových eko sviečok a vonných rozprašovačov,“ uviedol Tomáš Šlosár, riaditeľ Hotela Pošta****.

Hotel Pošta**** dizajnová avantgarda v Centrum Jasná je nielen navonok, ale aj vo vnútri odlišná v prístupe a v samotných poskytovaných službách. V jeho štýlovo zariadených 24 izbách a 7 priestranných apartmánoch sa prelínajú výrazné masívne tvary dreva, obrúsených kameňov s tvrdosťou nepoddajného kovu. Nevšedný interiér s rôznorodosťou použitých materiálov je pastvou pre tých, ktorým je blízka originalita a „inakosť“. Už  v piatok 23. júna objavia návštevníci Hotela Pošta**** prvotriedne hotelové služby s personálom, ktorý pozná každé želanie náročného hosťa. Oázu maximálneho pokoja poskytujú izby De luxe so štýlovým horským pohodlím a dôkladne vybranými interiérovými materiálmi a izby De luxe Saffron s precízne volenými matracmi, ktoré zaručujúcimi dokonalý spánok. V priestranných mezonetových apartmánoch si môžu ubytovaní hostia nerušene posedieť v obývacej miestnosti so selekciou kníh alebo využiť dvojspálňové apartmány s vlastnou kuchynkou a trendovou kúpeľňou, či nekonvenčnou vaňou. „Vo všetkých izbách je hosťom k dispozícii aj limitovaná edícia našej exkluzívnej zdravej kozmetiky Tatry wellness elixír, inšpirovanej tatranskou prírodou, pillow menu, wellness, spa & rituálmi a zdravým životným štýlom,“ priblížil T. Šlosár.   

Hostí bude v útulnom boutique wellness centre rozmaznávať fínska a parná sauna, relaxačná zóna a ponuka wellness ošetrení a procedúr, či čerstvé ovocie s vodou počas saunovania. Chuťové poháriky pošteklí kulinárska reštaurácia ANGUS inšpirovaná americkou kuchyňou s nezávislým hotelovým barom a priestrannou slnečnou terasou. „V reštaurácii ANGUS sa riadime heslom – Život je prikrátky na bežné jedlo. A preto môžeme už teraz garantovať, že to, čo vám na tanier pripraví šéfkuchár Adam Czirák, nebude to, na čo ste zvyknutí. V ponuke sú zastúpené steaky s rozšíreným výberom mäsa, ale aj možnosť výberu dobrého domáceho rustikálneho hamburgera. Využívame čerstvé suroviny s príchuťou Liptova a varíme hlavne z lokálnych potravín, na výbere dodávateľov sme si dali záležať a všetko, čo môžeme si pripravujeme sami v našej kuchyni. K výnimočnému jedlu patrí bohatý nápojový lístok. Najmä pánov určite poteší viac ako 40 druhov whisky z celého sveta, kvalitné štiavnické pivo a skvelá talianska káva, či ponuka vybraných slovenských vín z našej vínnej karty,“ doplnil riaditeľ Hotela Pošta****.   

Hotel poskytuje concierge služby, 24 hodinovú recepciu, parkovanie priamo pri hoteli, baby a dogsitting, dennú tlač, čistenie topánok, room service, požičovňu športových potrieb a spoločenských hier, športový obchod atď. a k dispozícii je aj 1 bezbariérová izba.

Termín „Poste restante“ – využíva Hotel Pošta**** ako možný druh poštovej adresy a cieľovú stanicu doručenia zásielky. Komorná atmosféra boutique hotela je ideálna aj pre menšie firemné a obchodné stretnutia v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier. Viac na www.hotelposta.sk Bližšie k prestavbe pôvodnej „pošty“ na luxusný Hotel Pošta**** aj TU.   

_________________________________________________________________________________

Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horský hotel Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (SON) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca roka 2016 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR takmer 230 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.