Veľkolepý SUMMER BATTLE OPENING otvorí leto v Tatralandii!

Veľkolepý SUMMER BATTLE OPENING otvorí leto v Tatralandii!
Veľkolepý SUMMER BATTLE OPENING otvorí leto v Tatralandii!
Stiahnuť PDF

Leto v Tatralandii bude opäť plné zážitkov. Posledná júnová sobota otvorí letnú sezónu vo veľkom štýle. „Na súťaženiachtivých návštevníkov čakajú oficiálne preteky na najnovších toboganoch  4 Family a Delphin. Hodnotiť sa bude predovšetkým čas a pridaná hodnota ako je štýl, bláznovstvá či sprievodné zvukové kulisy. Celkový dojem bude hodnotiť odborná porota,“ informovala Ivana Gežíková z Tatralandie.

Tobogan Delphin dlhý 139m dopraje súťažiacim zjazd z výšky 17 metrov a možnosť zažiť na U-rampe pocit voľného pádu na bezpečných veľkých raftoch až pre 4 osoby.
Tobogan 4Family dopraje pokojnejšiu jazdu pre rodiny s deťmi už od 4 rokov na obrovských raftoch na 182m dráhe.

Súťaže na toboganoch však nebudú jediným meraním síl pripravených pre návštevníkov Tatralandie. „V popoludňajších hodinách sa uskutoční jediný šampionát svojho druhu v indoorovom surfovaní Surf Cup na vlnách Surf Waves Tatralandia. Okrem samotného súťaženia čaká na návštevníkov v sobotu 29.júna aj bohatý sprievodný program. O skvelú hudobnú šou sa na úvod postará  saxofonistka Saxana v sprievode DJ Shypa – obaja ponúknu šou so slávnymi hitmi v kombinácií s nespútaným saxofónovým vystúpením. Veľa zábavy sľubuje aj účasť mladých hercov zo seriálu Oteckovia – prídu Laura Gavaldová alias Julka, Oliver Oswald alias Luky a Tobias Král alias Max. Sprievodný program vyvrcholí koncertom, na ktorom sa predstaví populárna Sima,“ doplnila Gežíková. 

Od 29.júna bude Tatralandia ponúkať letnú zábavu na spolu 28 toboganoch a šmýkačkách, v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou a všetkých atrakciách. Súčasťou letnej ponuky budú pravidelné animačné programy ako aj pravidelné koncerty  – z tých najznámejších interpretov, ktorí sa v Tatralandii predstavia je možné spomenúť Heľenine oči(13.7.), King Shaolin (10.8.), Mira Jaroša (27.7.) a ďalších.

Denné vstupné do aquaparku je možné najvýhodnejšie nakupovať cez GOPASS. Pri plánovaných opakovaných návštevách je najvýhodnejším produktom Aquasezónka, ktorá platí až do konca októbra a je v ponuke aktuálne len za 119 €. Tá umožňuje každodenné kúpanie v Tatralandii i v ďalšom obľúbenom vodnom parku na Liptove –     v Bešeňovej, v ktorej otvorili letnú sezónu už 15.júna exkluzívnou medzinárodnou módnou prehliadkou za účasti slovenskej TOP modelky Andrey Verešovej.


___________________________________________________________________
Spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) je top subjektom v oblasti cestovného ruchu v Strednej a Východnej Európe, ktorý vlastní a prevádzkuje atraktívne horské strediská, zábavné parky, reštauračné zariadenia, športové služby, obchody a hotely. V Nízkych Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Jasná Nízke Tatry a hotely Wellness hotel Grand Jasná, Boutique Hotel Tri studničky, Chalets Jasná De Luxe, Hotel Srdiečko, Hotel Pošta a Hotel Rotunda. TMR je zároveň vlastníkom Aquaparku Tatralandia. Ide o najväčší slovenský aquapark s celoročnou prevádzkou, ktorý ponúka okrem vodnej zábavy aj Tropical Paradise – špeciálnu tropickú halu s morskou vodou ako aj zábavu vo Fun Parku a ubytovanie v bungalovoch a apartmánoch Holiday Village Tatralandia. Vo Vysokých Tatrách TMR vlastní a prevádzkuje stredisko Vysoké Tatry s horskými lokalitami Tatranská Lomnica, Starý Smokovec a lokalitu Štrbské Pleso, ktoré TMR spoluprevádzkuje. Vo Vysokých Tatrách TMR tiež vlastní hotely Grandhotel Praha Tatranská Lomnica, Grandhotel Starý Smokovec, Hotel FIS Štrbské Pleso a Horskú ubytovňu  Hrebienok. TMR tiež nepriamo vlastní 9,5% v spoločnosti Melida, a.s., ktorá si prenajíma a prevádzkuje stredisko Špindlerův Mlýn v Českej republike. TMR si tiež prenajíma a prevádzkuje český lyžiarsky areál Ještěd, Golf & Ski Resort Ostravice a prenajíma si Kaskáda Golf Rezort Brno, kde zastrešuje prevádzku hotela, reštaurácie a kongresového centra . V Poľsku TMR vlastní 97% podiel v horskom stredisku Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A. (Szczyrk) a 75% podiel v spoločnosti, ktorá vlastní a prevádzkuje Sliezsky zábavný park (Śląskie Wesołe Miasteczko) a 7,3% podiel v zábavno-edukačnom projekte prostredníctvom poľskej spoločnosti Korona Ziemi Sp. z.o.o. TMR tiež vlastní a prenajíma tretím stranám hotely Slovakia, Kosodrevina, Liptov, Ski&Fun Záhradky a Bungalovy. Do konca finančného roka 2018 sa preinvestovalo do rozvoja a modernizácie stredísk TMR cca. 350 mil. EUR. Akcie TMR sú obchodované na troch európskych burzách v Bratislave, Prahe a vo Varšave.