Hotely

Segment Hotely je druhým najväčším segmentom TMR. Portfólio TMR zahŕňa vlastné/manažované hotely vo Vysokých a Nízkych Tatrách, Liptove, českých Beskydách či poľskom Szczyrku. Ponuku prevádzkovaných hotelov tak tvorí viac ako 2 800 lôžok.

VYSOKÉ TATRY

Grandhotel Praha**** Tatranská Lomnica – 123 izieb, 239 pevných lôžok
Majestátny Grandhotel Praha **** sa vypína nad Tatranskou Lomnicou na úpätí Lomnického štítu v nadmorskej výške 908 m.n.m. Hotel postavený v secesnom štýle bol po roku výstavby otvorený v roku 1905 ako Hotel Palace, ktorý sa v roku 1919 premenoval na Grandhotel Praha. Tatranská Lomnica sa na začiatku 20. storočia rozvíjala ako zdravotno-rekreačné centrum, v ktorom sa mala stretávať európska aristokracia. Boli tu postavené liečebné kúpele a nesmeli chýbať ani prepychové hotely.

Bohatá história kúpeľníctva a luxusu v Tatranskej Lomnici sa dnes stretáva v Grandhoteli Praha ****, ktorý je vhodný pre rodinnú dovolenku aj romantické pobyty. Grand Mountain Spa ponúka relax, masáže a ošetrenia s využitím tradičných tatranských byliniek a lesných plodov. Exteriérová časť hotelového wellness je výnimočná jediným exteriérovým bazénom vo Vysokých Tatrách. Aj famózna gastronómia hotela v sebe spája chute darov tatranskej prírody. Históriou dýchajúce priestory hotela sú s obľubou využívané aj na reprezentatívne podujatia, plesy, konferencie či rozprávkové svadby.

Grandhotel**** Starý Smokovec – 84 izieb, 161 pevných lôžok
Grandhotel **** Starý Smokovec píše svoju bohatú históriu v srdci Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom od roku 1904. Tento prvý veľký tatranský hotel navštívili mnohé významné osobnosti – saský korunný princ Fridrich August, československý prezident Eduard Beneš, britský premiér Harold Wilson, Fidel Castro a mnoho ďalších. Napriek pohnutým časom a dvom svetovým vojnám Grandhotel **** dodnes patrí k neodmysliteľnému koloritu Starého Smokovca. Priamo pri hoteli má stanicu pozemná lanovka na Hrebienok, vďaka čomu má hotel skvelú východiskovú polohu k výletom a turistike vo Vysokých Tatrách. Po celodennej turistike alebo lyžovačke v neďalekých lyžiarskych strediskách je našim hosťom k dispozícii hotelové Wellness & Spa centrum s ponukou masáži a procedúr.

Grandhotel **** Starý Smokovec ponúka konferenčné priestory pre organizovanie výnimočných firemných podujatí s nádychom romantiky minulého storočia, bohatej histórie a významných osobností, na ktorých dodnes pretrváva spomienka v priestoroch hotela.

Hotel FIS*** – 78 izieb, 157 pevných lôžok
Priamo v športovom centre Štrbského Plesa pri skokanských mostíkoch, v nadmorskej výške 1 346 m.n.m. sa nachádza Hotel FIS ***. Počas zimnej sezóny je poloha hotela unikátna vďaka dochádzkovej vzdialenosti k lanovke, k zjazdovkám aj k trasám pre bežecké lyžovanie. V lete sa z hotela ľahko dostanete k Štrbskému plesu ale aj na obľúbené turistické chodníky. Po celodennej lyžovačke či po túre je pre našich hotelových hostí k dispozícii nové Wellness & Spa v štýle horskej lúky ako aj pestrá ponuka masáži a procedúr. Hotelová reštaurácia je vyhľadávaná pre svoju skvelú gastronómiu.

Hotel FIS *** Štrbské Pleso je vďaka športovej hale a fitness centru vhodnou voľbou aj pre športové sústredenia a tréningy.

Noc na Lomnickom štíte – 2 Izby, 4 pevné lôžka

Noc na vrchole Lomnického štítu je zážitok, o ktorom nestačí len počuť, to treba zažiť. Objavte najkrajšie miesto na Slovensku, kde sa vrcholy tatranských štítov dotýkajú neba. Čaká na vás nekonečné množstvo úžasných výhľadov na každý kúsok slovenských veľhôr, absolútne ticho a čarovná atmosféra v najvyššie položenej izbe v strednej Európe.

IZBA CLASSIC
Nová útulná izba dýcha horskou atmosférou je ako stvorená pre páry hľadajúce súkromie a romantiku. Izba je orientovaná na severozápad a ponúka výhľad na Pyšný štít, Ľadový štít, Oravskú priehradu a Babiu horu. V izbe sa nachádza: manželská posteľ, nábytok z masívneho dreva, satelitná TV, WiFi pripojenie, zdieľaná toaleta s kaviarňou Dedo

IZBA COMFORT
Pôvodná zrekonštruovaná izba je vďaka väčšiemu priestoru ideálnou voľbou pre rodiny a skupiny do 5 osôb. Z izby orientovanej na severovýchod si môžete vychutnávať výhľad na Belianske tatry, Biele pleso, Jahňací štít, Vidlový hrebeň a Kežmarský štít. V izbe sa nachádza: 2x manželská posteľ, gauč, nábytok z masívneho dreva, satelitná TV, WiFi pripojenie, samostatná kúpeľňa so sprchovým kútom je na chodbe.

Apartmány Horec – 33 izieb, 66 pevných lôžok

Apartmánový dom Horec je situovaný priamo v centre Tatranskej Lomnice a je postavený v netypickej architektúre, ktorá pôsobí luxusne v exteriéri i interiéri a pritom dokonalo zapadá do tatranského prostredia. Vďaka kombinácii moderných interiérov s kvalitnými tradičnými materiálmi majú apartmány Horec unikátnu horskú atmosféru a zároveň hosťom ponúkajú maximálny komfort.

NÍZKE TATRY

Hotel Pošta**** – 32 izieb, 72 lôžok
24 dizajnových de luxe izieb, 8 priestranných apartmánov, útulné boutique wellness centrum, či kulinárska reštaurácia Angus, vlastná kozmetika Tatry Wellness Elixír, baby a dogsitting,  denná tlač, čistenie topánok, concierge služby a i. to všetko a ešte viac ponúka nový Hotel Pošta priamo v srdci Jasnej.

Hotel Tri Studničky**** – adult friendly – 42 izieb, 98 pevných lôžok
Jeho architektúra a usporiadanie exteriéru a interiéru doplňuje okolité horské prostredie a panoráma tunajších hôr. Nachádza sa v lesnom prostredí pri horskom potoku. V roku 2010 bol hotel rozšírený o nové konferenčné miestnosti s atraktívnymi výhľadmi na horské potoky a bolo zrekonštruované wellness centrum s prvou horskou plážou v Tatrách. Ako prvý adult friendly hotel v Jasnej prináša svojim hosťom jedinečnú atmosféru.

Hotel Grand Jasná**** – 155 izieb, 311 pevných lôžok
Horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1 100 m.n.m., priamo pri údolnej stanici modernej 8-miestnej kabínkovej lanovke Grand Jet. Výnimočný je najmä svojou polohou Ski in Ski out, aj vynoveným wellness centrom, či multifunkčnou kongresovou sálou s 350-miestnou kapacitou. V kids friendly hoteli si dokonale oddýchnu aj rodiny s deťmi.

Chalets Jasná Collection**** – 68 izieb, 264 pevných lôžok
Luxusné apartmány v štýle francúzskych alpských chát ponúkajú služby 4* hotela. Strategická je ich Skiin Ski out poloha priamo na svahu a ponuka nadštandardných služieb. Každý chalet má dva apartmány, každý s dvoma samostatnými spálňami. Hostia môžu využiť aj privátne wellness centrum na prízemí niektorých chaletov.

Hotel Srdiečko*** –  43 izieb, 84 pevných lôžok
Ski-in Ski-out hotel s bezkonkurenčným umiestnením priamo pod svahom v stredisku Jasná – Chopok Juh. Priateľská atmosféra a pocit domova v obklopení prírodou v menej rušnej lokalite Jasnej s novým wellnessom, saunami a vírivkou pod holým nebom.

Holiday Village Tatralandia – 101 izieb, 391 pevných lôžok
Štýlové chatky Holiday Village Tatralandia sú spojením relaxu a zážitkov na jednom mieste. Tematické osady ponúkajú okrem ubytovania v 99 chatkách jedinečnú atmosféru Liptova s možnosťami turistiky a cyklistiky v blízkom okolí. Ubytovací komplex sa nachádza hneď vedľa Aquaparku Tatralandia a ponúka široké možnosti voľnočasových aktivít. Novinkou leta 2019 sú novopostavené bungalovy DELUXE, ktoré svojim vybavením spĺňajú požiadavky aj tých náročnejších hostí.

Noc na Chopku – 3 izby, 12 pevných lôžok

Nachádza sa na samom vrchole Chopku v Nízkych Tatrách v nadmorskej výške 2 004 m. Noc na Chopku je súčasťou vynoveného komplexu Rotunda, ktorý spája severnú a južnú stranu Chopku novými lanovkami. Najvyššie položený Ski in Ski out Hotel Rotunda ponúka ubytovanie pre náročných hostí, ktorí si chcú vychutnať vrcholovú dovolenku zážitkov v pohodlí a tiež ubytovanie v štýle vysokohorskej chaty pre tých, čo radi vychutnávajú hory aktívne. V hoteli sa nachádza tiež panoramatická reštaurácia Rotunda s ponukou jedál slovenskej a svetovej kuchyne, Energy bar s rýchlym občerstvením a Rum bar so selekciou špeciálnych rumov z celého sveta.

Hotel Bešeňová*** – 123 izieb, 246 pevných lôžok

Hotel Bešeňová je svojou polohou priamo v areáli vodného parku už roky obľúbeným miestom na rodinnú dovolenku. V krásnom prostredí Liptova si tak za dverami vašej izby môžete vychutnať nespútanú jazdu toboganmi či relax v termálnych bazénoch!  Ako prvý rezortný hotel priniesol v lete 2019 svojim klientom neobmedzené vstupy do vodného parku v cene ubytovania.

Galeria Thermal Bešeňová**** – 52 izieb, 104 pevných lôžok

Prvý holistický hotel na Slovensku si zakladá na VIP prístupe a top starostlivosti o klientov. Koncept nového štvorhviezdičkového hotela sa zameriava na človeka na úrovni tela, duše i mysle. Disponuje privátnymi hotelovými bazénmi s blahodarnou termálnou vodou, súkromným jacuzzi pre dvoch vo vybraných izbách, concierge službami, ponukou chutného lokálneho občerstvenia i neobmedzenými vstupmi do vodného parku v cene ubytovania.

Hotel Akvamarín Bešeňová**** – 143 izieb, 286 pevných lôžok

TMR si prenajíma a prevádzkuje Hotel Akvamarín Bešeňová prináša nový, moderný ubytovací komplex priamo vo vodnom parku a je možné sa doň dostať pohodlne krytými priestormi. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii privátny exteriérový bazén a pre väčší komfort balkón alebo terasa, kuchynský kút i klimatizácia na každej izbe, ktoré sú svojou priestrannosťou vhodné aj pre viacčlenné rodiny.

ČESKO

Green Inn Hotel, Golf & Ski Resort Ostravice – 36 izieb, 72 pevných lôžok
TMR si prenajíma a spravuje Green Inn Hotel, ktorý sa nachádza v srdci Golf & Ski Resort Ostravice v českých Beskydách. Poskytuje fascinujúce výhľady na Challege Golf Course Ostravice a na beskydské vrcholy a údolia. Luxusný komplex, ktorý spĺňa predpoklady nízkoenergetických budov, pozostáva z hlavnej budovy, tzv. klubu, s recepciou, reštauráciou, kongresovými priestormi a luxusným wellnessom a zo siedmych samostatných hotelových domov.

Hotel Kaskáda****, Golf Resort Kaskáda – 50 izieb, 100 lôžok
TMR si prenajíma a spravuje Ggolfový Hhotel Kaskáda, ktorý sa nachádza v Golf Resort Kaskáda pri Brne. Hotel s reštauráciou, wellness centrom, bowlingom a kongresovými priestormi ponúka dokonalý komfort, pohodlie a súkromie v útulných bezbariérových bungalovoch s výhľadom na golfové ihrisko.

Poľsko

Gronie Ski&Bike, Szczyrk Mountain Resort – 36 izieb, 86 pevných lôžok

Gronie Ski&Bike je nedávno renovovaný ski-in a ski-out hotel v blízkosti lyžiarskeho areálu Szczyrk Mountain Resort. Hotel ponúka 2 – 4 lôžkové izby a rodinné apartmány. Nachádza sa v ňom wellness, fitness, oddychová zóna a konferenčná miestnosť.

ZAREZERVUJ SI POBYT TU

Aktualizované dňa 11.09.2023