Gopass rozšíril ponuku – v talianskom Kronplatzi láka na 118 km zjazdoviek

Gopass rozšíril ponuku – v talianskom Kronplatzi láka na 118 km zjazdoviek
Gopass rozšíril ponuku – v talianskom Kronplatzi láka na 118 km zjazdoviek

Medzinárodný online portál Gopass rozšíril ponuku o jednu z najväčších európskych lyžiarskych oblastí – stredisko Kronplatz na severe Talianska. Vďaka Gopass-u tak môžu lyžiari v tomto obľúbenom talianskom stredisku lyžovať ešte výhodnejšie.

Gopass bol doteraz známy predovšetkým ako vernostný a predajný online kanál ponúkajúci zážitky v horských strediskách, golfových rezortoch a vodných a zábavných parkoch vlastnených alebo prevádzkovaných spoločnosťou Tatry mountain resorts. Gopass, ktorý bol už vo svojich začiatkoch ocenený v medzinárodnej súťaži „Loyalty awards“ v Londýne, začal v roku 2022 predávať skipasy aj do obľúbeného talianskeho strediska Kronplatz, ktoré ponúka 118 km zjazdoviek obsluhovaných 30 lanovkami a vlekmi. Po zakúpení skipasu online na www.gopass.travel alebo v mobilnej aplikácii Gopass,  získa klient voucher, ktorý si priamo v stredisku vymení za platný skipas. Táto nová obchodná spolupráca zároveň predznamenáva ďalšie smerovanie Gopassu.

„Naša predstava je medzinárodný marketplace, na ktorom si ľudia budú môcť nakúpiť zážitky nielen v strediskách vlastnených alebo prevádzkovaných spoločnosťou TMR, ale aj v strediskách našich obchodných partnerov v iných krajinách. Súčasťou bude samozrejme vernostný systém, ktorý umožní členov Gopassu odmeňovať zľavami a inými benefitmi, ktoré pripravujeme“ informoval predseda predstavenstva TMR Igor Rattaj. 

Gopass má v súčasnosti viac ako 2,5 milióna zákazníkov najmä zo strednej Európy. Dlhodobým plánom vedenia Gopass-u je jeho rozšírenie do ďalších krajín a stredísk. „Gopass budujeme ako kombináciu zážitkového portálu a vernostného programu. V online sme s Gopassom naozaj ďaleko a všetky tie skúsenosti, vrátane špičkového revenue manažmentu, chceme využiť a ponúkať aj pre tretie strany. V našom programe by tak postupne mali začať pribúdať nielen ďalšie lyžiarske strediská v Európe, ale aj iné zaujímavé voľnočasové produkty a zážitky, ktoré môže člen Gopassu objavovať za najvýhodnejších podmienok jednoducho a pohodlne online. Digitalizácia s najlepším zákazníckym zážitkom je naša prioritná stratégia,“ doplnil riaditeľ Gopass-u Matej Lackovič.

Okrem nových stredísk a produktov čaká Gopass mnoho ďalších výziev. „Pracujeme na novej verzii webu, viac komfortu, pohodlia a intuitívneho ovládania chceme doplniť aj do aplikácie Gopass, vďaka ktorej chceme byť s klientmi v neustálom kontakte a poskytovať im nielen aktuálne informácie, ale aj ponuky priamo zodpovedajúce ich požiadavkám a preferenciám,“ vypočítava Lackovič.

Okrem stredísk Jasná, Vysoké Tatry, Špindlerův Mlýn (CZ), Ještěd (CZ), Szczyrk (PL), Mölltaler Gletscher, Ankogel Mallnitz, Innsbruck Muttereralm (všetky AT) a Kronplatz (ITA) ponúka Gopass zážitky aj v niekoľkých ďalších strediskách.

Heiligenblut sa nachádza priamo na úpätí Grossglockneru v národnom parku Vysoké Taury. Vďaka nekonečnému priestoru na 55 km zjazdoviek a s takmer žiadnymi čakacími dobami na lanovky je určený pre skutočných nadšencov zimných športov.

Stredisko Silian Hochpustertal leží v pokojnej oblasti nad riekou Drávou takmer priamo na talianskych hraniciach. Návštevníci majú k dispozícii aj bežecké a biatlonové centrum, freeridové terény, snowboardový funpark s halfpipe, sankársku dráhu, aquapark a veľa ďalších možností apreski zábavy.

Fúziou lyžiarskych stredísk Kals a Matrei do strediska Karls Matrei Grossglockner vznikla najväčšia lyžiarska oblasť vo východnom Tirolsku. Nájdete tam všetko, čo súvisí s kvalitnou zimnou dovolenkou.

Stredisko St. Jakob im Defferegental je ako stvorené pre rodiny s deťmi. Väčšina z 24 km zjazdoviek je vhodná práve pre nich, no lyžiari tam nájdu  aj kilometrovú čiernu trasu a 5 km svahov na freeride.