Lyže, slnko a ľadovec – namixujte si tú najlepšiu jarnú lyžovačku na ľadovci Molltaler už za 19 eur

Lyže, slnko a ľadovec – namixujte si tú najlepšiu jarnú lyžovačku na ľadovci Molltaler už za 19 eur
Lyže, slnko a ľadovec – namixujte si tú najlepšiu jarnú lyžovačku na ľadovci Molltaler už za 19 eur

Perfektne pripravené zjazdovky zaliate jarným slnkom. Jarnú lyžovačku v Korutánsku si môžete užiť výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Od apríla môžete na ľadovci Molltaler Gletscher lyžovať už za 19 eur.

Molltaler Gletscher je jediným ľadovcovým lyžiarskym strediskom v rakúskom Korutánsku. Je známe nielen ako stredisko využívané na kvalitnú prípravu lyžiarskymi reprezentáciami z celého sveta, ale aj ako obľúbená destinácia lyžiarov z rodiny Gopass. Horské stredisko si aktuálne v spolupráci s Gopassom pripravilo špeciálnu ponuku na jarnú lyžovačku, ktorá láka na to najlepšie z ľadovca za najatraktívnejšie ceny. „V apríli a máji sa lyžiari môžu tešiť nielen na veľmi dobré snehové podmienky, ale aj skipasy dostupné už od 19.-eur. Bude to exkluzívna bodka za jarnou lyžovačkou na ľadovci pre všetkých fajnšmekrov, pre ktorých je jarné slnko na alpských zjazdovkách prudko návykovým pôžitkom,“ uviedol Adam Svačina, obchodno-marketingový manažér rakúskych stredísk TMR. Stredisko ponúka skipasy štandardne za flexibilné ceny a rovnako to bude platiť aj v tomto prípade. „Dôležité preto bude, aby si lyžiari svoju jarnú lyžovačku dobre naplánovali už teraz,“ doplnil Svačina.

Už tradične tvoria veľkú skupinu lyžiarov na ľadovci Molltaler majitelia celosezónneho skipasu Šikovná sezónka PREMIUM. Majitelia sezónky 2021/22 môžu na ľadovci lyžovať neobmedzene až do ukončenia jarnej prevádzky a využiť popritom aj ďalšie benefity – napríklad vo forme zliav v gastro prevádzkach. Už čoskoro bude v ponuke Šikovná sezónka PREMIUM 2022/23, s ktorou bude na ľadovci možné lyžovať opäť už od júna a počas celej budúcej sezóny – a nielen na ľadovci, ale aj v ďalších rakúskych strediskách Ankogel a Innsbruck Muttereralm, ďalej v strediskách Jasná a Vysoké Tatry (SK), Špindlerův Mlýn a Ještěd (CZ) ako aj v poľskom stredisku Szczyrk. Viac informácií nájde verejnosť na stránke https://www.gopass.travel/

Lyžiarske stredisko Mölltaler Gletscher v jedinej ľadovcovej oblasti Korutánska ponúka zjazdovky všetkých náročností, od najľahších zjazdoviek pre začiatočníkov až po náročné svahy pre tréningy vrcholových športovcov. Sezóna na ľadovci Mölltal trvá od polovice júna do nasledujúceho mája s výškou snehovej pokrývky dosahujúcou v top sezóne až 450 cm. Stredisko má zjazdovky pre začiatočníkov, ale aj terény pre pokročilých freeriderov. Úžasné výhľady ponúka panoramatická reštaurácia Ice Palace v nadmorskej výške 2 800 m n.m, odkiaľ sa návštevníkom otvára nádherná scenéria 28 vrcholov. Aktuálne informácie o stredisku sú k dispozícii na https://www.moelltaler-gletscher.at/.