Prekvapenie na Chopku pre Petru Vlhovú

Prekvapenie na Chopku pre Petru Vlhovú
Prekvapenie na Chopku pre Petru Vlhovú

Jasná 4. apríla 2022 – Zlatá večera s Petrou Vlhovou na Chopku priniesla nečakané prekvapenie pre našu najúspešnejšiu lyžiarku. Zlatá medailistka zo ZOH v Pekingu si v rámci programu Chopok chutí odhalila darček v podobe novučičkej motorky.

Pravidelný gastronomický event Chopok chutí mal počas uplynulého víkendu výnimočných hostí. V reštaurácii Rotunda na vrchole Chopku bola jeho súčasťou Zlatá večera s Petrou Vlhovou a celým jej tímom. Na všetkých hostí čakal nielen suvenír v podobe symbolickej zlatej medaily, ale aj 6-chodové menu, ktoré pripravil šéfkuchár Michal Konrád. Výnimočnú atmosféru podujatiu dodalo vystúpenie hudobnej skupiny Fragile a rovnako aj aj špeciálna výzdoba v podobe veľkoformátových fotografií mapujúcich doterajšie úspechy Petry Vlhovej a jej cestu za plnením lyžiarskeho sna. Prekvapenie prišlo na rad po troch chodoch slávnostnej večere, kedy na pódium vystúpili Petra Vlhová a Igor Rattaj, predseda predstavenstva Tatry mountain resorts, a.s. Igor Rattaj najprv Petre poďakoval za výnimočné úspechy v skončenej sezóne a potom jej pomohol odhaliť dlho pripravované prekvapenie. „Chceme ti takto poďakovať za to, ako super reprezentuješ Slovensko a rovnako tak svoje domáce stredisko Jasná. Chceli sme ti darovať niečo, čo máš naozaj rada. A ak to nemali byť lyže, tak čo iné. Dúfame, že sme sa trafili,“ dodal s úsmevom Rattaj po odhalení novučičkej motokrosovej motorky v špeciálnom zlatom dizajne.  Dojatá Peťa, pre ktorú je motokros dlhoročným obľúbeným koníčkom, neverila vlastným očiam. „Nemám slov. Veľmi pekne sa chcem poďakovať, pretože si v podstate prvý, kto mi dal takýto darček. Určite ste sa trafili, asi ste to konzultovali s mojim bratom Borkom. Ja veľakrát nemám slov a tentokrát mi aj slzy vypadli. Naozaj si to vážim, veľmi pekne ďakujem, budem si to užívať,“ povedala dojatá Peťa po odhalení novučičkej motokrosovej motorky. 

Motorka ostáva do 19. apríla umiestená v reštaurácii Rotunda v Jasnej na Chopku. Každý návštevník, ktorý sa pri nej počas najbližších dní odfotí, sa môže zapojiť do súťaže o lyže Rossignol Hero Elite ST LIMITED EDITION podpísané priamo Petrou Vlhovou. Podrobnosti súťaže nájde verejnosť na facebooku strediska Jasná. Výherca bude vyžrebovaný 22. 4. 2022.