Investujte do nehnuteľností v srdci Liptova

Investujte do nehnuteľností v srdci Liptova
Investujte do nehnuteľností v srdci Liptova

LIPTOV (12. 9. 2022) Najväčšie lyžiarske stredisko a najväčší vodný park na Slovensku. Jasná a Tatralandia. Dve miesta na Liptove, ku ktorým môžete mať ešte bližšie ako kedykoľvek predtým. Využite aktuálnu ponuku a v turbulentných časoch investujte výhodne do nehnuteľností v lokalitách obľúbených domácimi i zahraničnými návštevníkmi.

Lyžiarske stredisko Jasná spája regióny Liptov a Horehronie a ponúka viac ako 50 km zjazdoviek, terény na freeride i skialp. Klienti, ktorí zvažujú možnosť investovať v tomto horskom stredisku, majú poslednú možnosť zakúpiť si buď celý chalet alebo samostatný apartmán v lokalite Jasná/Záhradky. „Ide o plne vybavené objekty, ktoré sú situované priamo pri nástupnom mieste na lanovky. Na konci roka 2021 navyše absolvovali rekonštrukciu interiéru, v rámci ktorej bol vymenený nábytok a vnútorné vybavenie. Každý z apartmánov bol dovybavený infrasaunou, v chaletoch boli inštalované aj tepelné čerpadlá. Predáva sa chalet s dvomi dvojposchodovými apartmánmi o výmere 210m2 a dva samostatné apartmány o výmere 90m2/apt. Čo je dôležité spomenúť a čo zvyšuje hodnotu investície, predávajú sa vrátane pozemku, čo v Jasnej nie je zvykom, keďže vo väčšine prípadov sú pozemky majetkom urbáru,“ vysvetľuje realitná maklérka TMR Jitka Fatková. Chalety boli postavené pred približne 10 rokmi a aktuálne patria do majetku spoločnosti TMR, a.s., ktorá ich doposiaľ prenajímala. Budúcim vlastníkom ponúka spoluprácu v zmysle vyťažovania, čo v praxi znamená návratnú investíciu bez starostí. Celoročné vyťažovanie chaletu ponúka TMR s garantovaným výnosom 4% z kúpnej ceny bez DPH/rok. Všetky náklady spojené s prevádzkou a ďalším prenájmom chaletu znáša TMR, a.s.

Noví majitelia chaletu/apartmánov, ktorí sa rozhodnú uzatvoriť zmluvu o vyťažovaní, sa stanú členmi TMR PRIVILEGE OWNERS CLUB-u, vďaka čomu budú mať možnosť čerpať zaujímavé benefity v podobe služieb so zaujímavými zľavami.

Ďalšia atraktívna ponuka prichádza z Tatralandie. Vodný park s 28 toboganmi a šmýkačkami, 14 bazénmi s morskou, termálnou aj čírou vodou, unikátnou halou Tropical Paradise či surfovacím simulátorom Surf Wawes Tatralandia, môže byť takmer vašim druhým domovom. „Obľúbená Holiday Village Tatralandia (HVT) hlási začiatok výstavby 16 nových rekreačných domčekov. Nové štýlové objekty budú plne vybavené a predávané vrátane pozemkov. Investícia v bezprostrednej blízkosti najväčšieho slovenského vodného parku ponúka majiteľom zabezpečiť si návratnosť investície uzatvorením nájomnej zmluvy s TMR na 6+3 roky a získať 60% z výnosu,“ informovala Fatková. Všetky náklady na prevádzku s výnimkou nákladov na energie hradí TMR. Skolaudované novostavby by novým majiteľom mali byť odovzdané „pod stromček“, teda pred Vianocami 2023.

V prípade všetkých ponúkaných nehnuteľností majú majitelia aj v prípade dohody o vyťažovaní objektov možnosť využívať ich aj na vlastnú rekreáciu a oddych.

Viac informácií o možnostiach investovania do nehnuteľností v atraktívnych lokalitách cestovného ruchu na Liptove získajú záujemcovia na emailovej adrese fatkova@tmr.sk alebo na t.č. +421 904 418 343.