TMR strategickým partnerom INTERNATIONAL REAL ESTATE EXPO 2024

TMR strategickým partnerom INTERNATIONAL REAL ESTATE EXPO 2024
TMR strategickým partnerom INTERNATIONAL REAL ESTATE EXPO 2024

Spoločnosť Tatry Mountain Resorts mieri so svojou ponukou do medzinárodných realitných vôd. Už v apríli sa s ňou verejnosť bude mať možnosť podrobnejšie zoznámiť v Prahe na podujatí INTERNATIONAL REAL ESTATE EXPO 2024.

Veľtrh v Prahe spája developerov, realitných maklérov a odborníkov s investormi, ktorí hľadajú svoju ideálnu investíciu do nehnuteľností. Spoločnosť TMR sa ako líder v cestovnom ruchu v strednej a východnej Európe zameriava na prevádzkovanie horských stredísk a zábavných parkov a poskytovanie turistických služieb. Práve realitné projekty v atraktívnych lokalitách horských stredísk a vodných parkov na Slovensku budú základom ponuky, s ktorou sa v českej metropole predstaví TMR Real Estate.

„Sledujeme pozorne, že o kúpu našich rekreačných nehnuteľností je stále väčší záujem aj medzi zahraničnými klientmi. Naučili sme sa vnímať ich potreby a nastaviť ponuku tak, aby bola jedinečná. Vďaka tomu, že TMR nielen predávané reality ale aj horské strediská a vodné parky prevádzkuje, ponúkame klientom okrem výnosov aj ďalšie výhodné synergie. A keďže v priebehu 2-5 rokov chceme priniesť do ponuky cez 800 apartmánov, rozhodli sme sa myslieť ešte viac globálne a predstaviť zahraničným investorom výhody investovania na Slovensku v porovnaní s inými destináciami,“ uviedol Igor Mráz, riaditeľ TMR Real Estate.

Na veľtrhu v Prahe v dňoch 12. – 13.4.2024 budú návštevníkom veľtrhu predstavené nielen konkrétne  realitné projekty, ale aj novo založený realitný fond Gopass Property.

Prezentácia TMR Real Estate a Gopass Property sa uskutoční viacerými formami. Prvou budú jednania na úrovni B2B a B2C v rámci výstavného  stánku, ďalšou panelová diskusia v rámci odborného programu, ktorá prebehne v prvý deň veľtrhu. Chýbať nebude ani prezentácia formou samostatnej prednášky počas druhého dňa veľtrhu.

Viac informácií o INTERNATIONAL REAL ESTATE EXPO 2024 TU: WWW.INTER-REE.COM